Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Mecze: 3284

Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Bukmacherzy z pewnością przed spotkaniem stawiali by na lidera rozgrywek, czyli drużynę ANSWEAR.COM. Początek jednak nieco zaskoczył, bo to ekipa Frapol pierwsza wyszła na prowadzenie i przy dobrej dyspozycji bramkarza w pierwszych minutach wydawało się, że może dojść do niespodzianki. Rywale jednak nie spuszczali głów i cały czas dążyli po swoje poprzez długie rozgrywanie piłki, a następnie podania penetrujące linię obrony. Początkowo jeszcze nie do końca to wszystko wychodziło, ale po zdobyciu gola dającego wyrównanie gra zaczęła się bardziej kleić i wiadomo było, że kolejne bramki to kwestia czasu. Do przerwy było aż 5:1, drużyna Frapol była całkowicie rozbita i nie wydawało się, ażeby w drugiej odsłonie coś mogło ulec zmianie. Zawodnicy ANSWEAR. COM w drugiej części nieco się rozluźnili, często pozwalali sobie na sztuczki techniczne, ale nie zatracili przy tym chęci do zdobywania kolejnych goli i w pełni zasłużenie wygrali to spotkanie 9:2.