Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Pierwsza połowa zaważyła

Spotkanie z gatunku tych, w których to początkowe minuty ustaliły wynik. Zawodnicy Sappi pierwszego gola zdobyli w ekspresowym tempie, jeszcze nie minęła pełna minuta, a już wyszli na jednobramkowe prowadzenie. W odpowiedzi Mariusz Frankiewicz ładnie uderzył z woleja, jednak obok bramki. Kolejne minuty to zdecydowanie gra pod dyktando właśnie Sappi. W środku boiska mieliśmy w miarę wyrównaną walkę, ale pod bramkami groźniejsi byli właśnie piłkarze Sappi. Na plus trzeba przyznać była dobra postawa bramkarza Teamtechnik, dzięki niemu i pomocy szczęścia (dwa słupki) mecz nie zakończył się  bramkowym pogromem. Sappi zdobywało coraz więcej pola i w końcu w 16. minucie zdołali podwyższyć na 2:0. W krótkim odstępie czasu mieliśmy jeszcze dwie bramki, a cała połowa zakończyła się pewnym 4:0. Drugą połowę rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia i powiększenia prowadzenia już do pięciu bramek. Tym razem celnie odpowiedzieli przeciwnicy, wyprowadzili szybka kontrę, Nycz podał do Frankiewicza, a ten drugi głową wpakował piłkę do siatki. W końcowych minutach Teamtechnik zdołał zdobyć jeszcze jednego gola, jednak to wszystko na co tego dnia było ich stać.