Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

1,2,3(...) mało, by kibiców radowało

Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili sobie gracze Amwayu. Rzadko zdarzają się bowiem mecze, w których jeden rywal aż tak bardzo dominuje nad drugim. Na pierwszego gola musieliśmy czekać sporo, bo ponad 10 minut. Gdy jednak worek z bramkami się rozwiązał, okazało się, że jest on nadzwyczaj pojemny. Najpierw zespołowi Amway brakowało trochę szczęścia. Putera strzelił w poprzeczkę, a chwilę wcześniej inny kolega w słupek. Jednak, jak mówi powiedzenie: do trzech razy sztuka, w końcu padł ten długo wyczekiwany gol.  Po błędzie obrony, dwójka zawodników Amway pograła na jeden kontakt i z łatwością wpakowali piłkę do siatki. Oprócz ilości, mieliśmy w tym meczu także jakość. Gol na 3:0 to wspaniały lop Chirila Sirotinskiego ze znacznej odległości. Zaraz po przerwie znów było niesamowicie blisko pięknej bramki dla Amwayu. Jeden z zawodników próbował strzelić przewrotką, nie wyszło mu, lecz jego kolega również niecelnie uderzył głową w poprzeczkę. W drugiej połowie natomiast rozpoczęło się prawdziwe bombardowanie bramki, a rywale nie wiedzieli za bardzo jak na ten zmasowany atak odpowiedzieć. Mecz zakończył się bardzo wysokim rezultatem 7:0 i faktycznie trzeba przyznać, że KMC było tego dnia zupełnie na kolanach.