Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Comeback

Początek meczu nie zapowiadał takich emocji, gdyż był co tu dużo mówić słaby. Mało sytuacji bramkowych oraz dość nudna gra w środku boiska. Jednak dość szybko dostaliśmy to co w futbolu najważniejsze: gole. Pierwszą bramkę zdobyli zawodnicy Welcome w 7. minucie, po ciekawej akcji kilku zawodników. Pod koniec pierwszej połowy zdołali podwyższyć na 2:0 i to znów po składnej akcji i oszukaniu bramkarza rywali. Nic nie wskazywało na zmianę zwycięskiego zespołu. FedEx naprawdę wziął się do roboty, zacisnął zęby i spokojną grą odrabiał bramkę za bramkę, doprowadzajać w w 35. minucie do rezultatu 3:3 Dwie minuty później wykorzystali błąd formacji defensywnej rywali i zdołali wyprowadzić tą jedyną zabójczą kontrę, która dała im upragnione trzy punkty. Za upór i walkę do końca należą się im wielkie brawa.