Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Lider nie zawiódł

Licznie zebrani na tym meczu kibice mogli chyba w ciemno typować zwycięzcę tego pojedynku. Decathlon faktycznie nie ma sobie równych w swojej grupie i pewnie zmierza po awans. Jednak za walkę i niezłą momentami grę należą się dla TeleTechu również brawa. Decathlon od początku grał swoją piłkę, jednak jakoś nic nie mogło wpaść do siatki. W końcu po ogromnym zamieszaniu piłka “wtoczyła” się do bramki, lecz i TeleTech miał swoją znakomitą okazję po strzale z woleja. Początek drugiej odsłony to znów szybki gol i podwyższenie już na 3:0. W tym momencie widowisko naprawdę nabrało rumieńców. Tele-Tech rozkręcał się z minuty na minutę i zdołał zdobyć honorową bramkę. Trwało to jednak stosunkowo krótką chwilę. Decathlon znów powiększył przewagę, zdobywając siódmą i ósmą bramkę, a rywale jakby nie mieli pomysłu jak na nie zareagować. W samej końcówce zrobiło się trochę nerwowo, jednak gol zdobyty z karnego i ten trzeci strzelony już z akcji to stosunkowo za mało na lidera. Do niespodzianki było daleko.