Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 260

Czerwone kartki: 34

Średnia ocena: 4.25

Zacięte zawody

Na rozpoczęcie zmagań z III ligą D ostatnie Hako podejmowało wicelidera tabeli, faworyt był więc zdecydowany i nikt nie spodziewał się innego rozstrzygnięcia jak wygrana TeamTechnik. Spotkanie rozpoczęło się od niespodzianki, Hako przejęło inicjatywę i po ośmiu minutach prowadziło dwiema bramkami, przeciwnicy zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. Po przerwie oba zespoły dały pokaz świetnej i ofensywnej gry, akcja za akcję, gol za gol, tak w skrócie można opisać to co działa się w drugich dwudziestu minutach. W końcówce gdy Hako prowadziło 4:3 wydawało się, że TeamTechnik nie uratuje już remisu, ale na trzydzieści sekund przed końcem udało się wyrównać i drużyny musiały podzielić się punktami.