Żółte kartki: 4148

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Teatr jednego aktora

Ciężko było wskazać drużynę, która miała przewagę w tym spotkaniu. Obie drużyny tworzyły sobie dużą liczbę sytuacji bramkowych i oddawały dużo strzałów na bramkę. Gracze w białych strojach sporo ataków starali się przeprowadzać skrzydłami, choć bramka dla nich otwierająca wynik spotkania autorstwa Pawła Micuły w ósmej minucie padła w zupełnie innych okolicznościach - zawodnik po uderzeniu z dystansu po ziemi zmieścił futbolówkę tuż obok słupka bramki zasłoniętego bramkarza Sterlingu. Później aż trzy bramki dla drużyny Sterlingu zdobył MVP tego spotkania Piotr Czernik wskutek czego zrobiło się 1:3 dla Sterlingu. W drugiej odsłonie Lundbeck bardzo szybko strzelił bramkę kontaktową, udało im się również wyrównać stan rywalizacji w ostatniej minucie spotkania, które ostatecznie zakończyło się wynikiem 3:3.