Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Solidna defensywa

Euroclear plasujący sienna szóstym miesiącu w lidze podejmował trzeci Sterling. Początek spotkanie przebiegało w dość wyrównanej walce, z minimalnym wskazaniem na drużynę gospodarzy. Jednakże nie potrafili tego wykorzystać, a Sterling umiejętnie bronił dostępu do własnej bramki. Dlatego też pierwszą bramkę oglądaliśmy dopiero w 17 minucie, a zdobył ją Keith Sweeney, który wykorzystał podyktowany rzut karny. Chwilę później kapitan gości wpisał się na listę strzelców po raz drugi, dając swojej drużynie dwubramkowe prowadzenie tuż przed przerwą. Druga połowa przebiegała w bardzo podobnych warunkach, kiedy to Euroclear starał się prowadzić grę i przejść przez zasieki rywala. Sterling natomiast nie popełniał błędów w defensywie, karcąc za to każdą niedokładność rywali. W 27 minucie podwyższyli swoje prowadzenie na 3:0, a kilkadziesiąt sekund później Keith Sweeney trafił do siatki przeciwników po raz trzeci, kompletując tym samym hat-tricka. W końcówce pomimo, iż gospodarze starali się zmienić rezultat spotkania nie udało im się to i Sterling pewnie wygrał ten mecz 4:0.