Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Prowadzenie od pierwszych sekund

Będący na dziewiątym miejscu zespół Ziko podejmował trzecią drużynę Partner Tele.com. Kilka sekund po rozpoczęciu spotkania to wyżej notowanym Partner Tele.com otworzył wynik. Jednak nie cieszył się z niego zbyt długo, gdyż gospodarze momentalnie wrócili do gry i wyrównali. W 4 minucie ponownie goście wyszli na prowadzenie i to oni przejmowali dominacje w tym spotkaniu. Potwierdzili to kilka minut później, podwyższając na 3:1 i taki rezultat utrzymał się do końca pierwszej połowy. Zaraz po rozpoczęciu przez sędziego drugiej części gry Partner Tele.com tak jak w pierwszej odsłonie szybko trafił do siatki rywali. Przez dłuższy czas wynik ten nie uległ zmianie dopiero w 29 goście pokonali bramkarza przeciwników i prowadzili już 5:1. W ostatniej fazie spotkania jak przez większość spotkania przeważali goście, którzy dołożyli do swojego dorobku jeszcze 2 gole, a Ziko zdołał odpowiedzieć zaledwie jednym przegrywając ostatecznie 7:2.