Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Wyczekali rywali

Wicelider rozgrywek zespół ASA podejmował siódmy NetEnt. Początek meczu nie przyniósł nam zbyt wielu emocji, gdyż goście wyraźnie cofnięci bardzo dobrze bronili dostępu do swojej bramki. Próbujący rozbić obronę rywali gospodarze przez dłuższy czas nie mogli się przebić. Ta sztuka udała im się dopiero w 14 minucie, a do przerwy udało im się powiększyć przewagę o jeszcze jedną bramkę. Początek drugiej połowy należał zdecydowanie do rozpędzonych gospodarzy, którzy w 4 minuty trafili dwukrotnie. Przez dłuższy okres gry ten wynik nie ulegał zmianie, a w 32 minucie to świetnie dysponowani gospodarze po raz piąty pokonali bramkarza przeciwników. W końcówce NetEnt wprawdzie zdołał zdobyć dwa gole, lecz ich strata była zbyt duża i ostatecznie padł rezultat 5:2.