Mecze: 2952

Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

W tym meczu oglądaliśmy walkę drużyn znajdujących się tuż obok siebie  w tabeli. Początek meczu tak jak można było się spodziewać był wyrównany. Pierwszą bramkę zobaczyliśmy dopiero w 9 minuty, a jej autorem była ekipa Polplastu. Chwilę później podwyższyli na 2:0, by do końca pierwszej połowy prowadzić już 3:0. Fedex miał swoje szans na pokonanie bramkarza rywali, lecz nie zdołał żadnej z nich wykorzystać. W drugiej połowie goście starali się dojść rywali, lecz wszystkie próby okazały się daremne, gdyż bardzo szczelną obronę ustawił zespół gospodarzy. Polplast natomiast wykorzystywał każdy błąd przeciwnika, w efekcie czego do końca spotkania zdobył dwie bramki, co ustaliło wynik tego mecz na 5:0.