Mecze: 979

Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Znajdujący się na 3 pozycji zespół Polplastu mierzył się z 6 drużyną ligi. Pierwsze minuty tego spotkania pokazały, że będzie to mecz bardzo wyrównany. Pomimo wielu okazji z obu stron, w pierwszej części gry nie oglądaliśmy żadnych bramek. Dopiero w 24 minucie to PartnerTele wykorzystał błąd defensywny rywala, otwierając tym samym wynik meczu. Kilka chwil później goście znów trafili do siatki i podwyższyli na 2:0. Na odpowiedź ze strony Polplastu musieliśmy czekać do 35 minuty, kiedy to mocniej przycisnęli rywali i zdobyli kontaktowego gola. Gospodarze postawili wszystkie siły na atak i w jednej z ostatniej akcji zemściło się to, a PartnerTele zdobył swoją trzecią bramkę w dzisiejszym meczu, ustalając wynik na 3:1. Dzięki temu zwycięstwu awansowali na 3 pozycję, spychając Polplast z podium.