Mecze: 3284

Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Znajdująca się na pozycji lidera Vesuna podejmowała ostatnią ekipę ligi zespół u2i. Początek meczu ku zaskoczeniu wszystkich był wyrównany. Vesuna próbowała atakować lecz goście umiejętnie bronili dostępu do własnej bramki. Skapitulowali dopiero w 12 minucie meczu, a do końca pierwszej połowy przegrywali już 3:0. W drugiej części gry gospodarze wyraźnie uspokoili grę i pozwolili u2i na budowanie swoich akcji, czyhając na błędy rywala. W 27 minucie ta sztuka im się udała i ponownie trafili do siatki. Goście jednak nie poddawali się i coraz częściej stwarzali sobie groźne akcje, a efektem tego była honorowa bramka. Jednakże Vesuna w jednej z ostatnich minut ustaliła wynik na 5:1 i umocniła się na pozycji lidera.