Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Niezwykły zwrot akcji

Znajdująca się na przedostatniej pozycji ekipa Mytaxi mierzyła się z będącą dwa oczka wyżej drużyną Tecnocasa. Pierwsze minuty spotkania były bardzo zacięte, a żadna z drużyn nie zdołała wyraźnie wypracować sobie przewagi. Na bramkę otwierającą wynik meczu musieliśmy czekać aż do 18 minuty, kiedy to Mytaxi objęli prowadzenie. Przez długi okres gry obie ekipy nie grzeszyły dokładnością, dopiero w 26 minucie na 2:0 podwyższyli gospodarze. Ta bramka wyraźnie pobudziła graczy Tecnocasa, którzy szybko odpowiedzieli, a w końcówce to oni zdobyli dwie bramki i po raz pierwszy w tym spotkaniu osiągnęli przewagę. Wypracowanej przewagi nie oddali już do końca, pomimo ciągłego natarcia rywali, wygrywając cały mecz 3:2.