Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Niespodzianka u2i

W tym meczu spotkały się ekipy odpowiednio z 3 i 10 miejsca. Ku zaskoczeniu wszystkich już w pierwszej minucie u2i wyszło na prowadzenie. W starciu że znacznie wyżej notowanym rywalem, prezentowali się nadzwyczaj dobrze. Ich dobrą dyspozycję potwierdziła kolejna bramka strzelona w 7 minucie. Kilka chwil później powiększyli swoją przewagę do trzech bramek, a rywale zdołali w końcówce odpowiedzieć zaledwie jednym trafieniem. W drugiej części gry Vesuna zagrała zdecydowanie bardziej ofensywnie. Goście jednak bardzo umiejętnie bronili dostępu do własnej bramki, uniemożliwiając gospodarzom zmniejszenie strat. Skapitulowali dopiero w 29 minucie, lecz w końcówce nie popełnili żadnych błędów i sami w ostatnich sekundach dołożyli jedno trafienie, ustalając wynik na 2:4. Tym samym zespół u2i zdobył pierwsze punkty w tym sezonie.