Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Mentalność zwycięzców

Początek meczu wydawał się być wyrównany, ale gracze Cathay otwierając wynik w czwartej minucie wprowadzili w szeregi Tecnocasy nieco nerwowości. Po dziesięciu minutach gry było już 2:0, jednak mimo wszystko na boisku Tecnocasa nie wydawała się być gorszym zespołem. Gracze Tecnocasy mieli chyba podobne zdanie i po przerwie wyrównali stan rywalizacji na 2:2, siedem pozostałych minut, jakie pozostały w tamtym momencie do końca spotkania miało rozstrzygnąć czy zespoły podzielą się punktami, czy też któraś z ekip zagarnie całą pulę. Od tamtej pory zespół Cathay Pacific wziął się mocno do pracy i nie mogliśmy już mówić o wyrównanej rywalizacji. Nie dziwią więc dwie strzelone przed końcowym gwizdkiem bramki, bo trafień tych mogło być więcej, gdyby nie przytomna postawa bramkarza Tecnocasy. Mecz był bardzo dynamiczny, dużo sytuacji bramkowych po obu stronach, natomiast drużyną lepszą okazał się być Cathay Pacific, który swoją wartość udowodnił w szczególności przy stanie 2:2, kiedy to udało mu się zepchnąć rywala do obrony i strzelić dwie bramki. Zwycięstwo Cathay Pacific 4:2 było zasłużone, tym bardziej że drużyna ta drugą lokatę premiowaną awansem miała zapewnioną jeszcze przed rozpoczęciem tego spotkania i dla niej ten mecz właściwie nie miał żadnej wagi – brawa za ambicję i sportową postawę!