Żółte kartki: 260

Czerwone kartki: 34

Średnia ocena: 4.25

Popisy bramkarskie

Początek poniedziałkowych zmagań w II lidze A to pojedynek Dedaxu z Prisjaktem. Ci pierwsi lepiej zaczęli mecz zdobywając szybką przewagę bramkową, która pozwoliła kontrolować dalszy przebieg tego spotkania. Na szczególną pochwałe zasługują bramkarze obu drużyn, którzy wielokrotnie wyciągali z opresji swoje drużyny, jednak to napastnikom w pomarańczowych strojach udawało się częściej znajdować drogę do bramki przeciwników i już w pierwszej połowie wygrywali wysoko 6:1. W drugiej odsłonię  padła już tylko jedna bramka zawodników Prisjaktu, którzy w kolejnych dwudziestu minutach stworzyli sobie dużo groźnych sytuacji bramkowych, lecz dzięki dobrej dyspozycji swojego bramkarza, Dedax utrzymał prowadzenie i wygrał to spotkanie 6:2.