Żółte kartki: 260

Czerwone kartki: 34

Średnia ocena: 4.25

Rozstrzelali się

Od pierwszego gwizdka drużyna CMI ruszyła z szybką akcją pod bramkę rywala, zdobywając najszybszego gola w dniu dzisiejszym. Przez kolejne 15 minut drużynie w białych koszulkach udało się zdobyć bardzo dużą przewagę strzelając, aż 8 bramek. Przesądziło to w dużym stopniu na dalsze losy tego spotkania, tak jak 2 minutowa absencja Marcina Miarki spowodowana żółtą kartką. Druga odsłona tego spotkania, która zaczęła się przy stanie 9:2 dla CMI, nie wróżyła dużych zmian w końcowym rezultacie. W ostatnich dziesięciu minutach przy lekkim rozluźnieniu graczy w białych koszulkach zawodnicy błękitnych zaczęli odrabiać straty, jednak wysoki wynik i mała ilośc czasu nie pozwoliła im zagrozić przeciwnikom, kończąc ten mecz z wynikiem 12:6.