Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Zabójcze 5 minut

Zajmująca trzecią pozycję Capita podejmowała przedostatni Prisjakt. To właśnie gospodarze lepiej zaczęli mecz, gdyż w 6 minucie otwarli wynik. Na odpowiedź ze strony Prisjakt nie musieliśmy długo czekać, bo kilkadziesiąt sekund później był ponownie remis. Taki stan utrzymał się do 10 minuty, kiedy Capita objęła prowadzenie, lecz znów goście szybko doprowadzili do wyrównania. Początek drugiej połowy tak jak wcześniejszy okres gry był bardzo wyrównany. Gdy tylko gospodarze zdobywali przewagę, Prisjakt momentalnie odpowiadał trafieniem. Jednak w ostatnich 5 minutach górą byli gospodarze, którzy pokonali bramkarza rywali trzykrotnie, ostatecznie wygrywając 7:4. Do tak okazałej wygranej przyczynił się znacząco Adam Bielski, który zdobył cztery gole i zanotował trzy asysty.