Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Sprawiedliwy podział punktów

Będąca na ostatnim miejscu w tabeli Amara mierzyła się z piątym Dedaxem. W początkowej fazie meczu spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg. Żadnej z ekip nie udało się stworzyć klarownych sytuacji i przebrnąć przez obronę przeciwnika. Dopiero w końcowych minutach pierwszej połowy to Dedax przełamał złą passę i zdobył 2 bramki. Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, gdzie widzieliśmy wyrównany pojedynek. W 29 minucie to Amara strzeliła gola kontaktowego, lecz bardzo szybko ponownie na dwa oczka odskoczyli goście. Amara jednak walczyła dzielnie i jej trud opłacił się kilka sekund później gdy trafili na 2:3. Końcowa faza meczu była bardzo interesująca, gdyż gospodarze ambitnie walczyli o odrobienie strat. W jednej z ostatnich akcji spotkania, wyprowadzili akcje po której piłkę z siatki musiał wyciągać bramkarz Dedaxu, a ten gol ustalił nam wynik meczu na 3:3.