Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Gorąca druga połowa

Zespół Morele.net znajdujący się na 8 miejscu w lidze grał z czwartą ekipą iCar. Początkowe minuty spotkania pokazały, że naprzeciwko siebie stanęli równi sobie rywale. Obie drużyny stworzyły kilka dogodnych sytuacji na zmienienie rezultatu, lecz żadna z nich nie zakończyła się sukcesem. Dzięki temu do końca pierwszej połowy panował bezbramkowy remis. Tuż po rozpoczęciu drugiej części gry to Morele zdobyły swoją pierwszą bramkę i dzięki niej widać było że dostali wiatru w żagle. Kilka minut później było już 2:0, lecz gospodarze nie poprzestawali na tym i coraz to śmiele atakowali bramkę rywali. Gdy w 30 minucie trafili po raz trzeci, widać było że przy takiej grze gospodarze nie wypuszczą już tego prowadzenia. W końcówce pokonali bramkarza rywali jeszcze dwa razy, a iCar zdołał zdobyć zaledwie jednego gola i mecz zakończył się wynikiem 5:1.