Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Niesamowite tempo gry

Liderujący w rozgrywkach Appdate już w drugiej minucie wyszedł na prowadzenie. Szósty w tabeli Fluvius szybko jednak odpowiedział i doprowadził do remisu. W 9 minucie to goście zdobyli bramkę, która dała im przewagę, lecz kilka minut później dzięki trafieniu gospodarzy ponownie wyrównali. Tuż przed ostatnim gwizdkiem kończącym pierwszą połowę to Appdate zdobyli gola, dającego im prowadzeniu przed zmianą stron. Druga część gry od samego początku przyniosła nam niezwykłe emocje. W przeciągu 3 minut zobaczyliśmy trzy trafienia w tym dwa dla Appdate. Obie prezentowały bardzo ofensywny futbol i każda miała apetyt na trzy punkty. Efektem tego były zdobyte kolejne cztery gole w bardzo krótkim odstępie czasu. Trzy z nich zdobyła ekipa Fluvius, która tym samym zniwelowała stratę do rywali, doprowadzając do stanu 6:6. Pomimo bardzo intensywnej końcówki spotkania z obu stron, nie oglądaliśmy więcej bramek i mecz zakończył się podziałem punktów.