Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Ważne trzy punkty

W kolejnym dzisiejszym spotkaniu zmierzyły się drużyny z miejsc 4. i 5. Utrata punktów dla każdej ze stron, mogła mieć duże konsekwencje w kontekście walki o awans. W pierwszej połowie optyczna przewaga była widoczna po stronie Dedax. Pomarańczowi w 10. minucie powinni objąć prowadzenie, lecz Andrzej Ślazyk nie wykorzystal rzutu karnego. Odpowiedz CMI byla błyskawiczna. Szybki kontratak wykończył Piotr Kwilosz. W końcowych minutach pierwszej połowy, Andrzej Ślazyk zrehabilitował się za niewykorzystany rzut karny. Na przerwę drużyny schodziły przy wyniku 1:1. W drugiej połowie nadal w ofensywie pozostawał Dedax. W 25. minucie pomarańczowi wyszli na prowadzenie. W kolejnych minutach trwała wymiana ciosów, ale już bez efektów w postaci goli. Ostatecznie Dedax zdobywa bardzo ważne trzy punkty w kontekście awansu.