Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Hostel Deco odwraca losy spotkania

Po zeszłotygodniowej porażce, Codahead/Appdate nie mógł sobie pozwolić na stratę punktów w tym spotkaniu, a jednak pomimo dobrego otwarcia musiał uznać wyższość graczy w czerwonych koszulkach. Od początku spotkanie było bardzo wyrównane. Akcja meczu toczyła sie głównie w środkowej strefie. Na boisku dominowala niedokładność i wiele strat z obu stron. Jedyną bramke w pierwszej części spotkania zdobył Michał Czupryna. Druga połowa rozpoczęła się od szybkiej bramki Hostel Deco. Do remisu doprowadzil Karol Styczyński. Po zdobytej bramce, uwidoczniła się przewaga ,czerwonych. W 35. minucie spotkania druga bramkę dla Hostel Deco zdobył Karol Styczyński. W późniejszym rozliczeniu gol na 2:1 okazał się być wagę trzech punktów. Hostel Deco pokazuje charakter, odwracając losy spotkania.