Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Getinge wciąż w grze!

Wynik spotkania otworzyli gracze Frapolu w piątej minucie spotkania, jednak na odpowiedź Getinge nie trzeba było długo czekać. Getinge od stanu 1:1 zyskało wyraźną przewagę, jednak przed końcem pierwszej połowy nie udało się im wyjść na prowadzenie. To co nie udało się w pierwszej połowie, udało się już na samym początku drugiej połowy – Getinge w pierwszej minucie drugiej połowy, zasłużenie wyszło na prowadzenie za sprawą strzału ze znacznej odległości Jakuba Dziedzica. Zespołem dominującym w dalszym ciągu, pomimo zdobytej bramki i prowadzenia w dalszym ciągu było Getinge, które stworzyło sobie mnóstwo sytuacji dogodnych do strzelenia bramki, trafiło w słupek bramki Frapolu, aż wreszcie w ostatniej minucie zaznaczyło swoją przewagę w meczu bramką na 3:1. Było to zasłużone zwycięstwo Getinge, które pozwala graczom tego zespołu w dalszym ciągu liczyć się w walce o awans.