Mecze: 9381

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Niewykorzystana „piłka meczowa"

Mecz bardzo wyrównany, natomiast zespołem który otworzył wynik spotkania okazał się w ósmej minucie Epam – po zamieszaniu w polu karnym Extend Vision, strzałem z najbliższej odległości Vadzim Yakushau skierował piłkę do bramki rywala. Kilkanaście sekund później mogło być już 1:1, ale przytomnie z linii bramkowej po strzale głową zawodnika Extend Vision, piłkę przed wbiegającym już na dobitkę napastnikiem zdążył wybić bramkarz Epamu. Od trafienia zespołu Epamu na 0:1, zespołem który częściej atakował było Extend Vision, jednak graczom w czerwonych strojach nie udawało się zamienić przewagi na bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 dla Epamu. Po zmianie stron zespołem prowadzącym grę, wydawał się być zespół Epamu, który na dziesięć minut przed końcem powiększył swoją przewagę strzelając drugą bramkę. Stając naprzeciwko bramkarza Extend Vision Andrii Sukhoversha skierował delikatnym uderzeniem piłkę obok bramkarza, a ta powoli dotoczyła się do bramki. Niewiele brakło, a jednemu z obrońców w czerwonych strojach udałoby się wybić tę piłkę z linii bramkowej, ale ostatecznie nie zdążył dobiec do piłki posłanej obok swojego bramkarza, wskutek czego Epam prowadził już 0:2. Gracze Extend Vision nie zamierzali jednak składać broni, totalnie dominując w ostatnich fragmentach spotkania i doprowadzając do remisu 2:2 na minutę przed końcem meczu. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem, po długim podaniu w sytuacji sam na sam z bramkarzem Epamu znalazł się gracz Extend Vision, który z najbliższej odległości posłał piłkę wysoko nad bramką rywali. Wskutek tej niewykorzystanej „piłki meczowej", gracze Extend Vision tylko zremisowali to spotkanie, choć bliscy byli doprowadzenia w przeciągu dziesięciu minut ze stanu 0:2 do stanu 3:2. Wynik 2:2 jest wynikiem sprawiedliwym i odzwierciedla to co działo się na boisku.