Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Extend Vision mistrzem!

Już na dwie kolejki przed końcem, Extend Vision mógł sobie zapewnić mistrzostwo II ligi i tak właśnie się stało! Jedynym warunkiem było pokonanie Frapolu. Od pierwszej minuty Frapol niespodziewanie zepchnął lidera do głębokiej defensywy. Ofensywa szybko przyniosła skutek w postaci prowadzeni. Stracona bramka wyraźnie pobudzila Extend Vision, który szybko zdołał wyrównać. W kolejnych minutach trwała dominacja lidera, który stopniowo powiekszał przewagę. Do przerwy Frapol przegrywał 1:5. W drugiej połowie Frapol zaczął odrabiać straty. Lider za szybko uwierzył w zwycięstwo, przesypiając pierwsze 15 minut drugiej polowy. Mimo straconych bramek Extend Vision zdołał obronić wynik. Dzięki zwycięstwu "bialo czerwoni" zapewniają sobie tytuł.