Sędziowie: Kamil Dulański

Mecze: 9383

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

W meczu sąsiadów z tabeli ligowej teoretycznym faworytem wydawała się być ekipa SOPEM, która to wygrała dwa kolejne spotkania. Bardzo zdeterminowany był na pewno również rywal, który w dwóch kolejnych spotkaniach w ogóle nie punktował. Początek był zdecydowanie lepszy dla Euroclear, które szybko zdobyło bramkę i od razu dążyło do podwyższenia rezultatu. Nie wykorzystali jednak swoich sytuacji, a z czasem coraz więcej do powiedzenia zaczęli mieć przeciwnicy, którym w końcu udało się wyrównać po jednym z kontrataków. Euroclear nie pozostało dłużne rywalowi i odpowiedzieli w postaci gola na 2:1. Jeszcze przed przerwą jednak ponownie mieliśmy na tablicy wynik remisowy. W sporym zamieszaniu mającym miejsce w polu karnym Euroclear jednemu z graczy SOPEM udało się wepchnąć piłkę do bramki przeciwnika. Drugą odsłonę znów lepiej rozpoczęli zawodnicy Euroclear, którym stosunkowo szybko udało się zdobyć trzeciego gola. SOPEM co prawda błyskawicznie odpowiedziało przy drobnej pomocy zawodnika stojącego tego wieczoru pomiędzy słupkami drużyny Euroclear, ale ostatnie minuty należały już do ekipy niżej notowanej w tabeli, która po ogromnej walce zasłużenie wygrała 5:3. O tym jak bardzo poświęcali się zawodnicy obydwu ekip świadczyć mogła sytuacja, w której rozcięcia w okolicach łuku brwiowego podczas starcia z rywalem doznał jeden z zawodników drużyny SOPEM.