Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Pokazali charakter

Trzeci zespół ligi ASA mierzył się z będącym na szóstym miejscu Palettenwerk. W to spotkanie lepiej weszli gracze gości. Już w 4 minucie tego spotkania objęli prowadzenie. Widać było, że ta bramka podziałała na gospodarzy motywująco, lecz pomimo kilku okazji na wyrównanie nie potrafili wykończyć akcji. Udało im się to dopiero w 12 minucie tego meczu, lecz Palettenwerk chwilę później ponownie trafił na 2:1, schodząc na zmianę stron z minimalną przewagą. Gdy niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy goście po raz trzeci pokonali bramkarza rywali, sytuacja ASA znacznie się pogorszyła. Od tego momentu wyraźnie wzięli się za odrabianie strat. W przeciągu dwóch minut doprowadzili do remisu, a chwilę później to oni byli zespołem prowadzącym. W ostatnich minutach tego spotkania ustalili wynik na 5:3, odnosząc niezwykle ważne zwycięstwo, które pozwala myśleć o mistrzostwu ligi.