Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Słaba dyspozycja Tecnocasa

Dzisiejsze rozgrywki zaczęły się od ciekawego spotkania w którym to ostatnia ekipa z ligi u2i wygrała dwubramkowo z wyżej notowaną drużyna Tecnocasa. Łukasz Madlewski powinien być usatysfakcjonowany grą swojego zespołu ponieważ odnoszą oni kolejne zwycięstwo i powoli pną się w górę z najniższego szczebla III ligi E. W tym spotkaniu pokazali lepszą skuteczność i determinację. Potrafili otworzyć wynik spotkania już po paru minutach. Większość meczu rozgrywała się w środku pola gdzie mogliśmy oglądać ostrą walkę. W drugiej połowie gospodarze zapieczętowali zwycięstwo drugim trafieniem. Ekipie Tecnocasa wyraźnie dzisiaj nie szło. Nie mogli oni odnaleźć drogi do bramki i niestety droga do podium staje się coraz dłuższa.

Pozwole się nie zgodzić z oceną, że zespół Tecnocasa był w słabej dyspozycji. Grali bardzo aktywnie i momentami agresywnie, szczególnie w ataku. Uważam, że zagrali lepiej niż w pierwszym spotkaniu, który przegraliśmy w ostatniej akcji meczu (mimo, że w pewnym momencie wygrywaliśmy zdaje się 3:1 i gdzie sędzia gwizdnął koniec połowy co do sekundy, w momencie kiedy byliśmy w ataku na połowie przeciwnika 3 na 1). My z kolei zagraliśmy gorzej niż w 1 meczu, ale po bardzo pechowej serii z początku sezonu w końcu i do nas los się uśmiechnął. Szkoda, że atmosfera była gęstsza niż zwykle, ale jak to w którymś skrócie powiedział operator kamery: "z tej strony są zawsze takie emocje"