Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Z problemami

Przed meczem mytaxi vs Klinika Vesuna, zakładaliśmy, że ekipa Konrada Nowakowicza bez problemu poradzi sobie z przedostatnim zespołem w lidze. Jednakże scenariusz tego spotkania nie ułożył się tak łatwo. Ciężką przeprawę zafundowali gościom, "taksówkarze" pokazując twardą grę. Początkowo Klinika Vesuna realizowała plan, a pierwsza bramka padła już w 3 minucie. Natomiast później ciężko było im przebić się przez szyki obronne. Jeszcze przed przerwą mytaxi wyrównało, a tuż po wznowieniu wyszło nawet na prowadzenie. Zadziałało to na ekipę gości jak płachta na byka i sukcesywnie zdobywali oni trafienia nie tracąc przy tym już ani jednego. Ostatecznie skończyło się na wyniku 2:4, ale równie dobrze remis byłby tutaj stosowny.