Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Bez cienia szans

Znajdująca się na szóstym miejscu w lidze ekipa PKO, podejmowała wicelidera Vesunę. Już w 3 minucie tego spotkania goście otwarli wynik. Próbowali oni dominować rywali poprzez długie rozgrywanie piłki. Jednak kilka minut później dali się zaskoczyć i to PKO po szybkim kontrataku wyrównał. Taki rezultat nie utrzymał się zbyt długo, gdyż Vesuna odpowiedziała trzema trafieniami i na przerwę schodzili z prowadzeniem 4:1. Na początku drugiej części gry na boisku panował chaos. Żadna z drużyn nie potrafiła zamienić swoich sytuacji na bramki, lecz było ich jak na lekarstwo. Dopiero w 29 minucie na 5:1 podwyższyli goście, którzy pewnie zmierzali po kolejną wygraną. W końcowej fazie meczu dobili rywali jeszcze trzykrotnie, ustanawiając wynik meczu na 8:1 i pokazując się z naprawdę dobrej strony.