Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Nieomylny Diamond

Diamond zajmujący pozycję lidera mierzył się z przedostatnim zespołem u2i. Obie drużyny zaczęły to spotkanie bardzo spotkanie. W 6 minucie to jednak gospodarze wyszli na prowadzenie. Gracze u2i pokazywali jednak, że z wyższej notowanym rywalem nie odstają poziomem piłkarskim, lecz widać było że brakuje im wykończenia akcji. Gdy w 12 minucie bramkarz u2i musiał po raz drugi wyjmować piłkę z siatki, wydawało się że Diamond złapał odpowiedni rytm. Jednakże u2i bardzo ambitnie walczyli o każdą piłkę starając się odwrócić losy meczu. Wszystkie ich próby kończyły się niepowodzeniem, a gospodarze w 36 minucie podwyższyli na 3:0, kończąc marzenia gości o dobrym wyniku. W końcówce nie oglądaliśmy już żadnych bramek i mecz zakończył się rezultatem 3:0 dla Diamondu, lecz na pochwałę zasługuje również postawa u2i, którzy oddali wiele sił w ten mecz.