Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Zaskoczyli wszystkich

Gospodarze znajdujący się na czwartym miejscu w lidze stawiała czoła siódmej drużynie Tecnocasa. Pierwsze minuty tego spotkania przebiegały w ferworze walki. Goście jako pierwsi trafili do siatki w 7 minucie, a 120 sekund później było już 2:0. To trafienie podziałało na ekipę ZasadaAuto bardzo motywująco. Zaczęli oni coraz częściej atakować na bramkę przeciwnika, a w 13 minucie te próby przyniosły skutek w postaci pięknego gola zdobytego ,, szczupakiem" przez Wojciecha Piecha. W ostatniej akcji pierwszej połowy Tecnocasa ponownie zdobyła bramkę i odskoczyła rywalom na dwa oczka. Od początku drugiej części gry widać było, że gospodarze za wszelką cenę chcą dogonić rywali, nie mając zbyt wiele do stracenia. To posunięcie poskutkowało tym, że odsłonili się w obronie i stracili kolejną bramkę, która pozbawiła złudzeń gospodarzy. Wprawdzie walczyli oni do samego końca, lecz udało im się trafić tylko raz ustanawiając wynik tego spotkania na 2:4.