Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Bardzo cenne zwycięstwo

W tym meczu oglądaliśmy walkę znajdującej się na ostatnim miejscu w lidze mytaxi i będącego dwie pozycje wyżej IAG. Początek tego spotkania zdecydowanie lepiej rozpoczęli gracze gospodarzy. W przeciągu pięciu minut dwukrotnie trafili do siatki. W dalszej fazie meczu mytaxi umiejętnie bronili dostępu do własnej bramki, a IAG nie mogło znaleźć sposobu na jej złamanie. Do przerwy pomimo wielu okazji i wielu ciekawych zagrań wynik nie uległ zmianie. Od początku drugiej części gry obraz gry wyglądał bardzo podobnie jak w poprzedniej połowie. IAG nieudolnie starali się pokonać bramkarza przeciwników, a gospodarze konsekwentnie tłamsili kolejne ataki rywali. W 34 minucie mytaxi zdobyli kolejne trafienie na 3:0, które dało im drugie zwycięstwo w tym sezonie i opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli.