Mecze: 2081

Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Pojedynek drużyn z dolnej części tabeli nieco lepiej rozpoczęli zawodnicy u2i, ale nie potrafili potwierdzić tej przewagi zdobyciem gola. Chwilę później pałeczkę przejęli zawodnicy w czarnych koszulkach i byli zdecydowanie bardziej skuteczni niż rywal, dzięki czemu udało się wyjść na prowadzenie po trafieniu Kożucha. W kolejnych minutach ,,taksiarze” dążyli do podwyższenia rezultatu, ale nieoczekiwanie nastąpił zwrot akcji. Defensorzy mytaxi dwukrotnie sprezentowali piłkę zawodnikom u2i, którzy wykorzystali te błędy z zimną krwią i na przerwę schodzili z prowadzeniem 2:1. W drugiej odsłonie gracze w czarnych koszulkach wciąż dłużej utrzymywali się przy piłce, ale mało z tego wynikało. U2i skupiało się przede wszystkim na defensywie, a po cichu liczyli na kontry, na które niejednokrotnie mieli szanse. Po jednej z nich odskoczyli od rywala na dwie bramki i był to moment kulminacyjny w tym spotkaniu. Na twarzach zawodników mytaxi malowało się kompletne zrezygnowanie. W końcówce u2i dorzuciło jeszcze 2 trafienia i dzięki lepszej organizacji wygrali to spotkanie 5:1.