Mecze: 2081

Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

W spotkaniu ekip dosyć odległych od siebie w tabeli ligowej faworytem wydawała się być drużyna Codewise. Mecz od początku był bardzo żywy, zawodnikom w białych koszulkach dosyć szybko udało się wyjść na prowadzenie. Po bramce tej cofnęli się i czekali na kontry. IAG GBS przycisnęło i momentami zamykało rywala na własnej połowie. Zawodnicy tej ekipy mieli szansę na wyrównanie, ale mieli problem ze skutecznością. Pomocną rękę wyciągnęli do nich przeciwnicy, którzy w jednej z akcji sprezentowali piłkę napastnikowi IAG GBS, który tym razem się nie pomylił. Jeszcze przed przerwą zawodnicy w białych koszulkach wyszli na prowadzenie po dosyć niepewnej interwencji bramkarza rywali. Od początku drugiej odsłony IAG GBS próbowało po raz kolejny odrobić straty, ale gracze tej ekipy mieli problem ze sforsowaniem szczelnej defensywy rywala. Więcej szczęścia miało za to Codewise, które po jednej ze skutecznych akcji odskoczyło od rywala na dwie bramki. IAG GBS nie miało zamiaru rezygnować i w końcówce doprowadzili to absolutnego zwrotu akcji. Z wyniku 1:3 wyszli na prowadzenie 4:3 i wydawało się, że to ta ekipa zgarnie 3 punkty w tym spotkaniu. Nic bardziej mylnego, w jednej z ostatnich akcji remis Codewise zapewnił precyzyjnym uderzeniem kapitan tej ekipy.