Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Do remisu mało brakowało

Niedawny lider nie miał łatwo w czwartym meczu Biznes Ligowych rozgrywek. Rywalizował z ekipą ze środka tabeli PKO Bank Polski. "Bankowcy" powiesili poprzeczkę bardzo wysoko. Damian Niedziółka i jego koledzy byli podrażnieni zeszłotygodniową porażką i za wszelką cenę chcieli wrócić na właściwą ścieżkę. Z początku nie wychodziło im to najlepiej ponieważ stracili bramkę już w piątej minucie. Wyrównanie przyszło dopiero z akcją pod koniec pierwszej połowy. Po przerwie szalę na swoją korzyść zaczęli przechylać gracze Cathay Pacific. Dwa gole w dwudziestej dziewiątej i trzydziestej pierwszej minucie dodały skrzydeł. Nadzieja dla ekipy Jacka Dziduszko na choćby remis nadeszła chwilę później po drugim trafieniu, ale goście nie pozwolili na więcej strat. Ostatecznie zakończyło się na wyniku 2:3 i wygranej byłego lidera III ligi E.