Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Motywująca bramka

ZasadaAuto zajmujący piątą lokatę mierzył się z ósmym u2i. Zdecydowanie lepiej w ten mecz weszli goście, którzy za sprawą Adama Zimy otwarli wynik spotkania. Jednakże od tego momentu ZasadaAuto coraz częściej wywierali presję na rywalach. W 6 minucie spotkania doprowadzili do wyrównania. Swój kunszt pokazali dopiero w końcowych minutach pierwszej połowy kiedy to w krótkim odstępie czasu zdobyli cztery trafiania, dzięki czemu na przerwę schodzili z prowadzeniem 5:1. Druga część gry miała bardzo podobny przebieg, gdy to gospodarze wyraźnie dominowali. W efekcie czego zdobywali kolejne bramki, nie dając gościom możliwości odrobienia strat. ZasadaAuto pewnie wygrali to spotkanie 9:1. Do tak okazałego zwycięstwa znacznie przyczynił się Jakub Flak, który zdobył 3 bramki i zanotował tyle samo asyst.