Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Strzelecki popis Cathay Pacific

Ostatni zespół ligi IAG stawał naprzeciwko trzeciemu Cathay Pacific. Od początku dominacja drużyny gości była bardzo widoczna. Na pierwszą bramkę nie czekaliśmy zbyt długo, gdyż już w 3 minucie Axel Rednau trafił do siatki. W przeciągu dwóch kolejnych minut trafili jeszcze dwa razy do siatki, wyprowadzając Cathay Pacific na prowadzenie 3:0. Do końca pierwszej odsłony dołożyli do swojego dorobku jeszcze trzy gole. IAG zdołało odpowiedzieć w ostatniej akcji spotkania, zdobywając honorową bramkę. Tuż po zmienię stron po raz drugi Krzysztof Mrugała trafił dla IAG. Goście jednak szybko wrócili do swojej gry, nie dając szans przeciwnikom. W ostatniej fazie spotkania Jakub Kozłowski strzelił seryjnie cztery bramki dla swojego zespołu, które ustaliły wynik spotkania na 3:13.