Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Kapitalna końcówka PKO

PKO plasujące się na szóstej pozycji mierzyło się z czwartym zespołem Codewise. Już w 2 minucie tego spotkania, gola otwierającego dla Codewise zdobył Rafał Kieraś. Goście z tego prowadzenia nie cieszyli się zbyt długo, gdyż minutę później był ponownie remis. Przez długi okres gry wynik nie uległ zmianie, a spotkanie było bardzo wyrównane. W 14 minucie po raz drugi na listę wpisał się Rafał Kieraś, a kilka chwil później kolega z drużyn podwyższył stan meczu na 1:3. Gdy zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy Codewise trafili do siatki przeciwników po raz czwarty, wydawało się że spokojnie doprowadzą tą przewagę do końca. Jednak ambitni gracze PKO nie poddali się i nie mając nic do stracenia rzucili się do ataku. Opłaciło się to w 11 minucie kiedy to zmniejszyli stratę do dwóch oczek. Ta bramka dała nadzieję gospodarzom i po kapitalnej końcówce doprowadzili do remisu 4:4 i tym wynikiem skończył się ten mecz.