Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Na styku

W pierwszym meczu na wyższym szczeblu rozgrywkowym drużynę Capgemini czekało bardzo trudne zadanie, a dokładniej starcie z solidną ekipą Getinge, która już w pierwszych minutach spotkania pokazała pazur. Bardzo szybko udało jej się zdobyć prowadzenie i były nawet sytuacje do podwyższenia, ale zabrakło dokładności. Niewykorzystane okazje bardzo szybko się zemściły w postaci bramki wyrównującej dla rywala. Capgemini nie zamierzało na tym poprzestać i ruszyło za ciosem, co w niedługim czasie zaowocowało bramką dającą prowadzenie. Jeszcze przed przerwą Getinge doprowadziło do wyrównania po bardzo ładnej dwójkowej akcji. Zaraz na początku drugiej odsłony Capgemini wyszło na prowadzenie, którego nie oddało już do końca spotkania. Rywale co prawda cały czas stąpali im po piętach, ale ostatecznie to beniaminek okazał większą wolę walki i zwyciężył w tym spotkaniu 7:5.