Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Ekspresowe prowadzenie

Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla piłkarzy Apli, gdyż już w 15. sekundzie strzelili gola i zaczęli kontrolować mecz. W pierwszej połowie nie mieliśmy wiele alcji podbramkowych. Piłkarze obu ekip starali się jak najszybciej przedostać pod pole karne rywali, dlatego też wkradła się duża ilość niedokładnych podań. Apla natomiast na kilka minut przed końcem pierwszej części zdołała podwyższyć na 2:0. To był początek kontrolowania przez nich gry w drugiej połowie. Szybka bramka na 3:0 pozwoliła uspokoić grę, jednak Sterling ni dawał za wygraną. Zawodnicy zdołali strzelić jedną bramkę, do tego mieli kilka naprawdę świetnych okazji (raz przeszkodziła im poprzeczka). To jednak był dzień Apli. Ich wygrana nie była zagrożona.