Zaraz po zakończeniu meczu Informatyków na boisko wybiegli gracze Auchan i Euromarketu. Obie ekipy były „głodne" gry co doskonale można było zaobserwować w trakcie przedmeczowej rozgrzewki. Już w pierwszych minutach doszło do solidnej wymiany ognia, którą rozpoczęła drużyna z Bonarki. Celnie uderzał Maciej Kasperek lecz z jego strzałem poradził sobie bramkarz rywali. Chwilę później akcja z drugiej strony boiska – Filip Zięba otrzymał bardzo ładne podanie, ale nie był w stanie oddać strzału w światło bramki. Do tej pory zawodnicy obu stron strzelali ślepakami – czas na ostrą amunicję. W 8. minucie gola na 1:0 zdobył Marian Jasz i można powiedzieć, że goście poszli za ciosem. Trafili po raz drugi tylko, że... do własnej bramki. Te dwie sytuacje sprawiły, że mecz był jeszcze ciekawszy. Drugie 20 minut należało jednak do drużyny gości, a ich dominacja przyniosła końcowy wynik 2:7. Na listę strzelców wpisali się – w drużynie gości Jakub Słonina (2), Marcin Wnęk, Filip Zięba, Wojciech Chrzan i po raz drugi Marian Jasz, w ekipie gospodarzy jedno trafienie dołożył Bogumił Waśko. Dodatkowo zawodnikiem meczu wybrano Marcina Wnęka, który do zdobytego gola dopisał jeszcze dwie asysty.