O 20:30 oglądaliśmy szlagier pierwszej serii spotkań bowiem mocne J&J Skotniki podejmowało waleczne Przedszkole Fair Play. Mecz zaczął się od mocnego uderzenia błękitnych kiedy to w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Rafał Data - zawodnik jednak minimalnie przestrzelił. Chwilę później Bartosz Szymuch obsłużył Krzysztofa Gieremka dobrym podaniem. Ten jednak nie zdążył skutecznie uderzyć, gdyż został zablokowany przez jednego z defensorów PFP. Mimo wielu prób, zawodnicy ze Skotnik nie byli w stanie pokonać bramkarza rywali. To udało się dopiero pod koniec pierwszej połowy. Świetną wrzutkę Tomasza Ptaszka wykorzystał Bogdan Kaszuba i było 1:0. Kilka minut po wznowieniu do głosu doszli goście. Ładną akcję całego zespołu wykończył Grzegorz Rogóż. Goście nie cieszyli się jednak zbyt długo z tej bramki. W ostatnich 10. minutach meczu posypała się obrona błękitnych co skrzętnie wykorzystali gracze ze Skotnik. Trzy bramki autorstwa Bogdana Kaszuby (łącznie 2 gole w meczu), Krzysztofa Gieremka i Rafała Staśko dały ekipie białych zwycięstwo po bardzo wyrównanym meczu.

I choć wynik 4:1 może wskazywać na dominację gospodarzy to warto pamiętać, że Przedszkole walczyło z rywalem jak równy z równym i wynik rywalizacji przez długi czas był sprawą otwartą.