Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Ulubiony wynik

Sporo emocji przyniosło starcie trzeciej z piątą siłą II Ligi D. Codewise miał wyraźną chrapkę, aby doszusować do lokaty zajmowanej przez czwartkowego rywala, lecz został boleśnie skarcony już po 90 sekundach gry, kiedy ten otworzył rezultat. Nie zdziwiło, że nie okazało się to zapowiedzią strzeleckiego festiwalu. Drużyny zaciekle walczyły głównie w środkowej strefie, próbując przedrzeć się w przeciwne pole karne. Przegrywający byli blisko wyrównania, ale zmarnowali co najmniej dwie stuprocentowe okazje. Jak je wykorzystywać Dragon pokazał w osiemnastej minucie, podwajając przewagę. Wtedy to w końcu golem zrewanżował się team w białych strojach, łapiąc kontakt przed zejściem na przerwę. W drugiej odsłonie gra toczyła się w bardzo podobnym stylu. Goniący wreszcie dopięli swego w 36 minucie, doprowadzając do staniu 2:2. Dragon nie kazał długo czekać na odpowiedź, a była ona efektem poważnego błędu w rozegraniu i defensywie. Doprowadziło to do furii trenera Codewise, a jego ekipę do utraty czwartej bramki równo z kończącym gwizdkiem, co pieczętowało porażkę. Co ciekawe, dla nowego wicelidera było to już trzecie zwycięstwo w stosunku 4:2 w ledwie pięciu grach trwających rozgrywek.