Na zakończenie VIII kolejki oglądaliśmy bardzo wyrównane spotkanie. Naprzeciw siebie stanęły drużyny VSoftu i Przedszkola Fair Play, które zajmowały odpowiednio 9. i 3. miejsce w lidze. Mimo dużej różnicy punktowej, gospodarze nie wystraszyli się przeciwnika i odważnie zaczęli. Jak wiemy ekipa Przedszkola gra bardzo ofiarnie, toteż na boisku oglądaliśmy sporo walki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1 – gole Szymona Martynuska i Tomasza Daty – i wszyscy z niecierpliwością czekali na drugą część meczu. Po wznowieniu obraz gry nie uległ zmianie i do ostatnich minut ważyły się losy spotkania. Dopiero pod koniec trafił Artur Rogóż i faworyci mogli świętować wygraną.

Wydaje się, że najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby podział punktów. Pełna pula ostatecznie wędruje na konto Przedszkola, które dzięki temu awansowało na pierwsze miejsce w tabeli.