Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Pojedynek na szczycie

W ostatnim spotkaniu na obiekcie Dekerta mieliśmy przyjemność oglądać 2 i 3 drużynę a zwycięzca pojedynku miał wice liderować tabeli , przynajmniej do następnej kolejki. Mecz lepiej rozpoczęli goście obejmując prowadzenie w 5min meczu. Nie cieszyli się jednak długo z prowadzenia ponieważ chwilę później Karol Kowalski pokonał bramkarza gości a wynik na 2-1 podwyższył Szymon Marciniak. Nikt się tego nie spodziewał ale to już była już ostatnia bramka strzelona przez Chomika w tym meczu. Pod koniec pierwszej części gry Frapol wyrównał stan meczu i drugą cześć zapowiadała nam się arcyciekawie. Już na początku goście objęli prowadzenie po czym z minuty na minutę zwiększali przewagę nad rywalem. Ekipa Chomika coraz bardziej się odsłaniała a goście bezlitośnie to wykorzystywali raz za razem atakując z kontrataków. Głównymi autorami zwycięstwa byli Dariusz Duda który strzelił 3 bramki oraz Mateusz Moskal który utrzelił 2 gole oraz dołożył 2 asysty. Mecz kończy się wynikiem 2-6 dla Frapolu i o ile sama wygrana gości nie była niespodzianką o tyle rozmiar zwycięstwa może zaskakiwać. Gratulacje do zwycięzców i czekamy z niecierpliwością na końcówkę spotkań w tej lidze która zapowiada się emocjonująco.