Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Świetna gra Chemobudowy

W hicie VII serii gier, będąca na drugim miejscu przed tą kolejką Chemobudowa pokonała byłego lidera, Sappi. Chemobudowa dzięki temu zwyciestwu wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli i trzeba przyznać, że zrobiła to w świetnym stylu. Gracze w niebieskich strojach wyszli na ten pojedynek z dużym animuszem, co przełożyło się szybkie prowadzenie 2:0. Najpierw kapitan, Michał Gierlicki, a chwilę później Michał Wydra dali wiele radości swojej drużynie. Później Chemobudowa skutecznie kontrolował przebieg rywalizacji, a na domiar złego dla Sygnity, Michał Gierlicki w 9. zanotowało swojego drugiego gola. Przez kolejne 20. minut żadna ze stron nie mogła przełamać obrony rywali. Wtedy to Michał Wydra pozazdrościł koledze z zespołu i również zdobył swoją drugą bramkę. Wynik w ostatniej minucie meczu ustalił Konrad Onderka i olśniewająca wygrana Chemobudowy stała się faktem.