Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Piłkarskie szachy

Dwa ciosy wystarczyły by wygrać mecz. W ten sposób właśnie Klinika Vesuna ograła Jurek Catering. Wszystko z powodu sposobu gry, jaki obrały sobie obie drużyny na ten mecz. Vesuna niespecjalnie kwapiła się do ataków, raczej spokojnie rozgrywając piłkę, natomiast Jurek nisko bronił i nie naciskał na rywali. Grająca w czarnych koszulkach Klinika wyszła na prowadzenie już w 4. minucie. Rzut karny po faulu na Rafale Kozielę na gola zamienił Artur Nazarewicz. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 już w dwunastej minucie. Później przez większość czasu z boiska wiało nudą. Jurek zagrał niezły mecz z faworyzowanym rywalem, jednak graczom w czerwonych koszulkach zabrakło większego zdecydowania w grze do przodu. Natomiast Vesuna... Bez fajerwerków, ale wykonała swoje zadanie i po zaskakujacej porażce z ICEO, tym razem zapisuje sobie komplet punktów.